Sol Oriens

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

POGODA
DZIECIĘ KSIĘŻYCA
Dwunogi znikły z gęstych lasów, co tylko potwierdza przyjście coraz cieplejszych dni. Choć pogoda wciąż lubi się zmieniać z nienacka, to jednak znikły wszelkie ślady po zimie, pozostawiając za sobą błoto i wezbrane potoki. Śnieżne czapy w górach kurczą się powoli, odsłaniając wyżej położone przełęcze i kotliny. Płowa zwierzyna powoli wychodzi z puszczy, by skorzystać ze świeżych traw.
Ciemności, Ciemności, Ciemności...
Mrok skrywający się wśród blasku albo dogorywa, albo jest silniejszy niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Kształty snujące się pod jego osłoną od zawsze igrają ze zmysłami śmiertelników niczym niczym zastęp mimów na twoich usługach. Czekają na jedno twoje skinienie...

#1 2016-10-12 11:36:09

Sheothar
Zwykły Wilk
Skąd: grota w lesie
Dołączył: 2016-10-10
Liczba postów: 56
PŁEĆ: samiec
WIEK: 3 lata
ŹRÓDŁO AVATARA: pixabay.com
MULTI: Kania
WWW
AndroidChrome 50.0.2661.89

O Mistrzach Gry

Lista osób uprawnionych do akceptowania Kart Postaci, prowadzenia przygód, rozdawania pozwoleń odnośnie gry itp.

Sheothar
Administrator główny
Kolor moderacji: deepskyblue
Kontakt: PW, gg (38722696)
Notka: Admin? Paanie, ja tu tylko sprzątam.

Ukryta wiadomość

A co sprzątam? Ano właściwie wszystko, przy czym warto chyba zaznaczyć, że jestem jedyną osobą od kodowania, więc jeśli coś na forum Ci źle działa/niepoprawnie się wyświetla/mruczy i miałczy - raczej pisz z tym do mnie albo w wątku od błędów. Jeśli masz jakiekolwiek dziwne pytania i niekoniecznie chcesz, by ujrzała je reszta świata, możesz spokojnie pisać do mnie na PW, gg, DA (http://eksperyment.deviantart.com/), gdziekolwiek. Nie gryzę, nie wyśmieję, nie pomyślę sobie nie wiadomo czego, a jak trzeba to i wytłumaczę 77 razy. Mam podobno anielską cierpliwość, więc jedyne, o czym musisz pamiętać, to kulturalne zachowanie. Ważne! Jeśli piszesz do mnie gdziekolwiek poza forum, a nie znam tamtejszej nazwy Twojego konta, proszę, napisz, że chodzi o forum. W przeciwnym razie mogę Cię niechcący zignorować.

Selti
Administrator główny
Kolor moderacji: #FF66CC
Kontakt: PW, gg(25392506)
Notka: Wiadomość ulegnie samozniszczeniu za 3..2...1.. żartowałam.

Administracja zastrzega sobie również używania w postach koloru czerwonego!


STAN POSTACI: Generalnie rozczochrany, ale przy jego dłuższym miejscami futrze nie rzuca się to tak bardzo w oczy. Skrywa ono całkiem sporo sińców i stłuczeń, a jedno z żeber samca jest definitywnie pęknięte. [40] Od czasu do czasu drży mu jakiś mięsień, głównie w kończynach, ale nie jest to szczególnie zawadzające. Da się wyczuć intensywny zapach Selti, a także lasów i traw. Chustka pociemniała, dawno nie widziała porządnej wody. Kryształ na rzemyku nie posiada ani jednej rysy.
***
"Świat wokół ciebie się zmienia,
przez ciebie płynie niepokój...
Płyną chmury po niebie
pod białą flagą obłoków..."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Tytuł forum

To jest miejsce na reklamę tekstową for partnerskich.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
przylacza - jamalpbf - xaperp - marcinocraft - rivalslife-rpg